Balustrada zamocowana przy pomocy profilu.

Tafle szklane w firmie Kinga

Szklana balustrada z nierdzewnym pochwytem. Tafle szklane zamocowaliśmy wykorzystując aluminiowe profile nośne,

co w rezultacie zapewniło wymaganą sztywność barier. Projektantowi zależało na osiągnięciu wrażenia lekkości, dlatego też, elementy mocowania balustrad na piętrze wyrównaliśmy z płaszczyzną podłogi. W tym projekcie kluczowa była wczesna konsultacja i synchronizacja pracy z wykonawcą kamiennych podłóg i schodów.

W tle widzimy również wysokie tafle szklane z laminowaną grafiką, przedstawiające produkty firmy Kinga.

Warto też zwrócić uwagę na front recepcji, gdzie umieściliśmy srebrzony, dekoracyjny panel szklany.

Więcej fotografii z tej realizacji znajduje się na stronie pracowni projektowej Tomasza Czajkowskiego – Kinga

Więcej balustrad można obejrzeć w naszej galerii ...

Zobacz więcej ...

Kompozycja lustrzana

Lustra fazowane OPTIWHITE – kompozycję zbudowaliśmy z pięciu elementów. Pomimo podwyższonej trudności wykonania, z uwagi na nieregularne kształty – elementy połączyliśmy bardzo precyzyjnie ( co widać na powiększonym detalu ). Naszemu klientowi bardzo zależało aby tak bardzo wyeksponowany, dekoracyjny element w domu prezentował się wyjątkowo. Jakość wykonania zapewniliśmy dzięki numerycznej obróbce szkła z wykorzystaniem urządzenia ze sterowaniem CNC.

 

 

 

 

Inne lustra w Portfolio ...

Zobacz więcej ..
Stalowe ramy

Stalowe ramy – lustrzana okładzina ścienna

Lustra w czarnych, stalowych obramowaniach pokryły ścianę, na które znajdują się drzwi do mieszkania oraz drzwi do garderoby.

Zastosowane rozwiązanie techniczne powoduje, że otwory drzwiowe są praktycznie niewidoczne. Ściana sprawia wrażenie wykonania w jednej całości.

Ekran w kuchni

Ekran w kuchni – panorama Paryża

Ekran kuchenny przedstawia panoramę Paryża widzianą z oddali. Szkło pokrywa całą ścianę nad blatem kuchni. Szafki zostały zainstalowane dzięki precyzyjnie przygotowanym otworom w tafli szklanej.