Przeszklenie w stalowej ramie oddziela kuchnię od salonu.

Architekt zaprojektował przeszklenie loftowe, którego główną funkcją jest oddzielenie przestrzeni wypoczynkowej od kuchni.W rezultacie, zabudowa loftowa posiada dwa szerokie skrzydła przesuwne zapewniające klientowi wygodną komunikację pomiędzy pomieszczeniami. Wcześniej, powierzchnię ram pokryliśmy trwałą warstwą lakieru proszkowego, co z pewnością pozwoli na utrzymanie optymalnego wyglądu ram przez wiele lat.

Obejrzyj inne przeszklenia ....

Dowiedz się więcej o zabudowach szklanych..

Kompozycja lustrzana

Lustra fazowane OPTIWHITE – kompozycję zbudowaliśmy z pięciu elementów. Pomimo podwyższonej trudności wykonania, z uwagi na nieregularne kształty – elementy połączyliśmy bardzo precyzyjnie ( co widać na powiększonym detalu ). Naszemu klientowi bardzo zależało aby tak bardzo wyeksponowany, dekoracyjny element w domu prezentował się wyjątkowo. Jakość wykonania zapewniliśmy dzięki numerycznej obróbce szkła z wykorzystaniem urządzenia ze sterowaniem CNC.

 

 

 

 

Inne lustra w Portfolio ...

Zobacz więcej ..
Stalowe ramy

Stalowe ramy – lustrzana okładzina ścienna

Lustra w czarnych, stalowych obramowaniach pokryły ścianę, na które znajdują się drzwi do mieszkania oraz drzwi do garderoby.

Zastosowane rozwiązanie techniczne powoduje, że otwory drzwiowe są praktycznie niewidoczne. Ściana sprawia wrażenie wykonania w jednej całości.