Balustrada zamocowana przy pomocy profilu.

Tafle szklane w firmie Kinga

Szklana balustrada z nierdzewnym pochwytem. Tafle szklane zamocowaliśmy wykorzystując aluminiowe profile nośne,

co w rezultacie zapewniło wymaganą sztywność barier. Projektantowi zależało na osiągnięciu wrażenia lekkości, dlatego też, elementy mocowania balustrad na piętrze wyrównaliśmy z płaszczyzną podłogi. W tym projekcie kluczowa była wczesna konsultacja i synchronizacja pracy z wykonawcą kamiennych podłóg i schodów.

W tle widzimy również wysokie tafle szklane z laminowaną grafiką, przedstawiające produkty firmy Kinga.

Warto też zwrócić uwagę na front recepcji, gdzie umieściliśmy srebrzony, dekoracyjny panel szklany.

Więcej fotografii z tej realizacji znajduje się na stronie pracowni projektowej Tomasza Czajkowskiego – Kinga

Więcej balustrad można obejrzeć w naszej galerii ...

Zobacz więcej ...
SZKŁO Z GRAFIKĄ

Panele szklane z grafiką – tajemniczy basen.

Wielkogabarytowe panele szklane z grafiką, przedstawiają zdjęcia z głębi oceanu. Architekt powiązał tematykę grafiki z oceanem ponieważ wielką pasją klienta jest nurkowanie.

Nie ulega wątpliwości, że projektant dba, aby pomimo pionowych podziałów szkła, obraz był spójny i panoramiczny. Otoczenie basenów charakteryzuje się

podwyższoną wilgotności powietrza, jednak technologia przygotowania naszych szkieł umożliwia zastosowanie w “trudnych” warunkach ( łazienki, strefy SPA ).

Ekran w kuchni

Ekran w kuchni – panorama Paryża

Ekran kuchenny przedstawia panoramę Paryża widzianą z oddali. Szkło pokrywa całą ścianę nad blatem kuchni. Szafki zostały zainstalowane dzięki precyzyjnie przygotowanym otworom w tafli szklanej.

SZKŁO Z GRAFIKĄ

PAPUGI W ŁAZIENCE

Dzięki zastosowaniu zlicowanych, szklanych okładzin z grafiką, ukryliśmy całkowicie szafki łazienkowe oraz mechanizm “geberitu”.